DĚLNICI/DĚLNÍKA DO VÝROBY SH

Hlavní náplň práce:

  • Práce na expedici (páskování, balení palet hotových výrobků)
  • Administrativní činnosti v programu SAP

Požadavky:

  • ÚSO s výučním listem
  • pečlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • k osobnímu jednání životopis sebou

Nabízíme:

  • náborové příspěvky
  • firemní benefity (26 dnů dovolené, příspěvek na stravování, rozsáhlý sociální program s příspěvky na rekreační pobyt, na kulturní akce, vitamínové doplňky)

Pracoviště: Dinaska Svitavy

Volejte:

461 579 140, 602 485 836,   Miloslava Stráníková, personalistka

email: miloslava.stranikova@pd-group.com

Více na www.pd-refractories.cz/kariera

DĚLNici/DĚLNíka DO VÝROBY SH

· Práce na expedici (páskování, balení palet hotových výrobků)

· Administrativní činnosti v programu SAP

Požadavky:

· ÚSO s výučním listem

· pečlivost, zodpovědnost

· řidičský průkaz skupiny B výhodou

· k osobnímu jednání životopis sebou

Nabízíme:

· náborové příspěvky

· firemní benefity (26 dnů dovolené, příspěvek na stravování, rozsáhlý sociální program s příspěvky na rekreační pobyt, na kulturní akce, vitamínové doplňky)

Pracoviště:

· Dinaska Svitavy

Volejte:

· 461 579 140, 602 485 836, Miloslava Stráníková, personalistka